Pri produktoch, ktoré nie sú momentálne skladom, si môžete nastaviť "strážneho psa" - ikonka STRÁŽIŤ.

Bezpečnosť

Vyjadrenie spoločnosti MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.

Naša spoločnosť si kladie za cieľ ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy dávame prednosť bezpečnosti a kvalite. Výrobky Minikoioi sú vyrábané v Európe - v Turecku. Naše výrobky sú testované vo svetovo preslávených nezávislých skúšobniach (Intertek Test Hizmetleri A.S., SGS Supervise Gözetme etudy Kontrol Sevisleri A.Ş.) na prítomnosť škodlivých látok a chemikálií a na fyzickú / mechanickú bezpečnosť.

Všetky naše výrobky sú testované a schválené pre normy EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne škodlivé látky a materiály pre ľudské zdravie; bez BPA, bez PVC, bez ftalátov, bez olova a ťažkých kovov. Okrem toho vykonávame špecifické testy pre každú skupinu produktov, ako je uvedené nižšie.

  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom, Hryzadlo silikónové, Hryzadlo silikónové Kaktus, Hryzadlo na kŕmenie a Klip majú označenie CE, ktoré znamená, že vyhovuje bezpečnostným normám EÚ.
  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom je testovaný na horľavosť a schválený podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek (EN71-2: 2011+A1: 201).
  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom má 100% silikónový cumlík bez latexu, ktorý možno bezpečne používať u dojčiat / dojčiat s alergiou na latex.
  • Minikoioi Podbradník s vreckom je testovaný na ťažké kovy, ktoré sa uvoľňujú ako reakcia na kontakt materiálu so slinami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie