Dňa 26.6.2024 bude prevádzka našej spoločnosti úplne uzavretá z dôvodu konania inventúry. V tento deň nebude prebiehať expedícia objednávok. Ďakujeme za pochopenie. Tím Minikoioi

Bezpečnosť

Vyjadrenie spoločnosti MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.

Naša spoločnosť si kladie za cieľ ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy dávame prednosť bezpečnosti a kvalite. Výrobky Minikoioi sú vyrábané v Európe - v Turecku. Naše výrobky sú testované vo svetovo preslávených nezávislých skúšobniach (Intertek Test Hizmetleri A.S., SGS Supervise Gözetme etudy Kontrol Sevisleri A.Ş.) na prítomnosť škodlivých látok a chemikálií a na fyzickú / mechanickú bezpečnosť.

Všetky naše výrobky sú testované a schválené pre normy EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne škodlivé látky a materiály pre ľudské zdravie; bez BPA, bez PVC, bez ftalátov, bez olova a ťažkých kovov. Okrem toho vykonávame špecifické testy pre každú skupinu produktov, ako je uvedené nižšie.

  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom, Hryzadlo silikónové, Hryzadlo silikónové Kaktus, Hryzadlo na kŕmenie a Klip majú označenie CE, ktoré znamená, že vyhovuje bezpečnostným normám EÚ.
  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom je testovaný na horľavosť a schválený podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek (EN71-2: 2011+A1: 201).
  • Minikoioi Uspávačik s cumlíkom má 100% silikónový cumlík bez latexu, ktorý možno bezpečne používať u dojčiat / dojčiat s alergiou na latex.
  • Minikoioi Podbradník s vreckom je testovaný na ťažké kovy, ktoré sa uvoľňujú ako reakcia na kontakt materiálu so slinami.